Opigno dashboard (3.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Version
vi: Phiên bản

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: remove
vi: xóa

en: Layout
vi: Bố cục

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Close
vi: Đóng

en: Logout
vi: Thoát

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: Contact settings
vi: Cài đặt liên hệ

en: Mandatory
vi: Bắt buộc

en: Available
vi: Có sẵn

en: About
vi: Giới thiệu

en: close
vi: đóng

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
