Opigno dashboard (3.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Logo
hy: Լոգո

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Dashboard
hy: Վահանակ
