Opigno dashboard (3.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
