Opigno dashboard (3.0.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: remove
tr: sil

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Close
tr: Kapat

en: Logout
tr: Çıkış

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Contact settings
tr: İletişim ayarları

en: Mandatory
tr: Zorunlu

en: Available
tr: Mevcut

en: 1 new post | @count new posts
tr[0]: 1 yeni gönderi
tr[1]: @count yeni gönderi

en: About
tr: Hakkında

en: close
tr: kapat

en: Dashboard
tr: Pano
