Opigno dashboard (3.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Close
ug: يېپىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Contact settings
ug: ئالاقىلىشىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
