Opigno dashboard (3.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Close
ast: Zarrar

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva
