Opigno dashboard (3.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: remove
bg: Премахване

en: Logo
bg: Лого

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Contact settings
bg: Настройки на контакт

en: Dashboard
bg: Табло
