Opigno dashboard (3.0.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Contact settings
bs: Postavke načina za kontakt s Vama
