Opigno dashboard (3.0.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: remove
el: αφαίρεση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Contact settings
el: Ρυθμίσεις επικοινωνίας

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: About
el: Περί

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
