Opigno dashboard (3.0.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: remove
fi: poista

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Close
fi: Sulje

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Contact settings
fi: Yhteydenottoasetukset

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: Available
fi: Saatavilla

en: 1 new post | @count new posts
fi[0]: 1 uusi kirjoitus
fi[1]: @count uutta kirjoitusta

en: About
fi: Tietoja

en: Profile settings
fi: Profiilin asetukset

en: close
fi: sulje

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää
