Opigno dashboard (3.0.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Close
hi: बंद करे

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Request new password
hi: नया पासवर्ड मंगवाएँ

en: Contact settings
hi: संपर्क सेटिंग

en: About
hi: के बारे में

en: Contact Us
hi: हमसे संपर्क करें
