Opigno dashboard (3.0.2) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: remove
hu: eltávolítás

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Logo
hu: Logó

en: Close
hu: Bezár

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Contact settings
hu: Kapcsolat beállítások

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Available
hu: Elérhető

en: 1 new post | @count new posts
hu[0]: 1 új hozzászólás
hu[1]: @count new hozzászólás

en: About
hu: Leírás

en: Notification
hu: Értesítés

en: Profile settings
hu: Profil beállításai

en: close
hu: bezárás

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Dashboard settings
hu: Irányítópult beállításai

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Trends
hu: Irányzatok

en: 1 column
hu: 1 oszlop

en: 2 columns
hu: 2 oszlop

en: 3 columns
hu: 3 oszlop

en: Dashboard Blocks
hu: Irányítópult blokkjai

en: Opigno dashboard
hu: Opigno irányítópult

en: Manage your dashboard
hu: Irányítópult kezelése

en: 1/3-2/3 columns
hu: 1/3-2/3 oszlopok

en: Restore all users dashboard to default configuration
hu: Minden felhasználó irányítópultjának visszaállítása az alapértelmezett beállításra
