Opigno dashboard (3.0.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Close
se: Gidde

en: Logout
se: Logge eret

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni

en: About
se: Birra
