Opigno dashboard (3.0.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: remove
sk: odstrániť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Contact settings
sk: Nastavenia kontaktného formulára

en: Mandatory
sk: Povinné

en: Available
sk: Dostupné

en: About
sk: Informácie o

en: close
sk: zatvoriť

en: Dashboard
sk: Nástenka
