Opigno dashboard (3.0.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Logo
am: አርማ

en: Close
am: ዝጋ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ
