Opigno dashboard (3.0.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: remove
eu: ezabatu

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Close
eu: Itxi

en: Logout
eu: Irten

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Contact settings
eu: Kontatu ezarpenak

en: Available
eu: Gaituta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
