Opigno dashboard (3.0.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Logout
hr: Odjava

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Contact settings
hr: Postavke kontakta

en: About
hr: Opis

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana
