Opigno dashboard (3.0.3) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Version
it: Versione

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: remove
it: rimuovi

en: Close
it: Chiudi

en: Logout
it: Esci

en: Request new password
it: Richiedi nuova password

en: Contact settings
it: Impostazioni contatto

en: Mandatory
it: Obbligatorio

en: Available
it: Disponibile

en: 1 new post | @count new posts
it[0]: 1 nuovo post
it[1]: @count nuovi post

en: About
it: Informazioni

en: Notification
it: Notifica

en: close
it: chiudi
