Opigno dashboard (3.0.3) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
