Opigno dashboard (3.0.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: remove
lt: pašalinti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: About
lt: Apie

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: close
lt: uždaryti

en: Dashboard
lt: Darbastalis
