Opigno dashboard (3.0.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Logo
ne: ब्याज

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: About
ne: बारेमा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
