Opigno dashboard (3.0.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Version
os: Верси

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
