Opigno dashboard (3.0.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Layout
fa: آرایش

en: Logo
fa: آرم

en: Close
fa: بستن

en: Logout
fa: خروج

en: Contact settings
fa: تنظیمات تماس

en: Available
fa: در دسترس

en: About
fa: درباره
