Opigno dashboard (3.0.3) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Version
ru: Версия

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: remove
ru: удалить

en: Layout
ru: Макет

en: Logo
ru: Логотип

en: Close
ru: Закрыть

en: Logout
ru: Выход

en: Request new password
ru: Забыли пароль?

en: Contact settings
ru: Настройки контактной формы

en: Mandatory
ru: Обязательно

en: Available
ru: Доступно

en: 1 new post | @count new posts
ru[0]: @count новый материал
ru[1]: @count новых материала
ru[2]: @count[2] новых материалов

en: About
ru: Информация

en: Notification
ru: Уведомление

en: Profile settings
ru: Настройки профиля

en: close
ru: закрыть

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Dashboard settings
ru: Настройка панели инструментов

en: Last 30 days
ru: Последние 30 дней

en: Trends
ru: Тенденции

en: Contact Us
ru: Связаться с нами

en: User statistics
ru: Статистика участников

en: Last 7 days
ru: 7 дней

en: Manage your dashboard
ru: Настройка этой панели

en: Add blocks by dragging them below into the canvas
ru: Добавьте блоки, перетащив их ниже на холст
