Opigno dashboard (3.0.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: remove
be: выдаленне

en: Logo
be: Лагатып

en: Logout
be: Выйсці

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Contact settings
be: Наладкі кантакту

en: About
be: Аб

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
