Opigno dashboard (3.0.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Close
cy: Yn agos

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Contact settings
cy: Gosodiadau cyswllt

en: Mandatory
cy: Gorfodol
