Opigno dashboard (3.0.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: remove
mr: मिटवा

en: Layout
mr: मांडणी

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Close
mr: बंद

en: Request new password
mr: नवीन संकेताक्षरासाठी विनंती करा.
