Opigno dashboard (3.0.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: remove
oc: suprimir

en: Layout
oc: Afichatge

en: Logo
oc: Lògo

en: Close
oc: Tampar

en: Logout
oc: Sortir

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Contact settings
oc: Paramètres de contacte

en: Available
oc: Disponible

en: About
oc: A prepaus

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
