Opigno dashboard (3.0.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Logo
sq: Stema

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Contact settings
sq: Rregullimet e kontaktit

en: About
sq: Informacione
