Opigno dashboard (3.0.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Request new password
te: కొత్త సంకేతపదం కోసం అభ్యర్ధన

en: Contact settings
te: సంప్రదింపు అమరికలు

en: About
te: గురించి
