Opigno dashboard (3.1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Logout
jv: Metu

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Contact settings
jv: Ngatur kontak

en: About
jv: Ngenani

en: Dashboard
jv: Dasbor
