Opigno dashboard (3.1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Contact settings
ku: ڕێکخستنی په‌یوه‌ندی کردن

en: Available
ku: هەیە

en: About
ku: دەربارە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
