Opigno dashboard (3.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Close
ps: تړل

en: 1 new post | @count new posts
ps[0]: ۱ نوې ليکنه
ps[1]: @count نوې ليکنې

en: About
ps: په اړه
