Opigno dashboard (3.1.0) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Version
ro: Versiune

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: remove
ro: elimină

en: Layout
ro: Prezentare

en: Logo
ro: Siglă

en: Close
ro: Închideți

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Contact settings
ro: Setări de contact

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: Available
ro: Disponibil

en: 1 new post | @count new posts
ro[0]: o postare nouă
ro[1]: @count postări noi

en: About
ro: Despre

en: Notification
ro: Notificare

en: Profile settings
ro: Setări Profil

en: close
ro: închide

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Last 30 days
ro: Ultimele 30 zile

en: Trends
ro: Tendințe

en: Contact Us
ro: Contactați-ne

en: User statistics
ro: Statisticile utilizatorilor

en: 1 column
ro: 1 coloană

en: 2 columns
ro: 2 coloane

en: 3 columns
ro: 3 coloane

en: Last 7 days
ro: Ultimele 7 zile

en: Manage your dashboard
ro: Gestionați-vă tabloul de bord

en: 1/3-2/3 columns
ro: 1/3-2/3 coloane

en: Add blocks by dragging them below into the canvas
ro: Adăugați blocuri trăgându-le mai jos în tablou

en: Restore your dashboard to default:
ro: Restaurați tabloul de bord la valorile implicite:

en: Loading dashboard...
ro: Încărcarea panoului de control...

en: Access to dashboard management
ro: Acces la managementul tabloului de bord

en: Manage dashboard settings
ro: Gestionați setările tabloului de bord

en: Opigno™ is a Trademark of Connect-i Sàrl, based in Préverenges, Switzerland.
ro: Opigno™ este o marcă comercială a Connect-i Sàrl, cu sediul în Préverenges, Elveția.

en: For more information regarding Opigno™ please consult the website @link.
ro: Pentru mai multe informații despre Opigno™, vă rugăm să consultați site-ul web @link.

en: Review Opigno
ro: Recenzie Opigno

en: About Opigno
ro: Despre Opigno

en: Your feed
ro: Peretele tău

en: 3/12-5/12-4/12 columns
ro: 3/12-5/12-4/12 coloane

en: Restore to default
ro: Restabilire la valorile implicite
