Opigno dashboard (3.2.7) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Layout
az: Şablon

en: Logo
az: loqo

en: Close
az: Bağlı

en: Contact settings
az: Əlaqə parametrləri

en: Available
az: Mövcuddur

en: About
az: Haqqında
