Opigno dashboard (3.2.7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Contact settings
af: kontakverstellings
