Opigno dashboard (3.2.7) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Contact settings
bo: འབྲེལ་གཏུགས་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
