Opigno dashboard (3.2.7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Contact settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི།
