Opigno dashboard (3.2.7) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: remove
et: eemalda

en: Layout
et: Paigutus

en: Close
et: Sulge

en: Logout
et: Logi välja

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Available
et: Saadaval

en: 1 new post | @count new posts
et[0]: 1 uus postitus
et[1]: @count uut postitust

en: About
et: Programmist

en: Profile settings
et: Profiili seaded

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Dashboard settings
et: Töölaua sätted

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: New users
et: Uued kasutajad
