Opigno dashboard (3.2.7) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: remove
uk: видалити

en: Layout
uk: Макет

en: Logo
uk: Логотип

en: Close
uk: Закрити

en: Logout
uk: Вихід

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Contact settings
uk: Налаштування контактів

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: Available
uk: Доступно

en: 1 new post | @count new posts
uk[0]: 1 новий допис
uk[1]: @count нових дописи
uk[2]: @count нових дописів

en: About
uk: Про модуль

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Profile settings
uk: Параметри профілю

en: close
uk: закрити

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Last 30 days
uk: Попередні 30 днів

en: New users
uk: Нові користувачі

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Modal
uk: Модальне
