Opigno dashboard (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Name
fa: نام

en: remove
fa: حذف

en: Layout
fa: آرایش

en: Available
fa: در دسترس

en: About
fa: درباره

en: Dashboard settings
fa: تنظیمات داشبورد
