Opigno forum (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Forum
gl: Foro

en: Forums
gl: Foros

en: Forum topic
gl: Tema do foro

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
gl: Unha <em>conversación de foro</em> comeza unha nova líña de discusión dentro dun foro.

en: Forum navigation vocabulary
gl: Vocabulario de navegación de foro
