Opigno forum (3.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Forums
pl: Fora

en: Forum topic
pl: Temat na forum

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
pl: <em>Temat</em> rozpoczyna nową dyskusję na forum.

en: Forum navigation vocabulary
pl: Słownik nawigacyjny forum
