Opigno forum (3.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
jv: Kostum

en: Forums
jv: Forum

en: Forum topic
jv: Topik forum

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
jv: <em>Topik forum</em> kanggo nggawé  guneman diskusi anyar nang njero forum.

en: Forum navigation vocabulary
jv: Navigasi vokabulari forum
