Opigno forum (3.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Forums
id: Forum-forum

en: Forum topic
id: Topik forum

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
id: Sebuah <em>topik forum </em> untuk memulai thread diskusi baru dalam forum.

en: Forum navigation vocabulary
id: Navigasi kosakata forum
