Opigno forum (3.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Forum
hi: फोरम

en: Forums
hi: मंच(फोरम्स)

en: Forum topic
hi: मंच(फोरम) के विषय

en: Forum navigation vocabulary
hi: मंच नेविगेशन शब्दावली
