Opigno forum (3.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: Forum topic
ku: بابەتی مەکۆ

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ku: جۆری <em>بابەتی سەکۆ</em> دەزوولەیەکی نوێی گفتوگۆکردن لەناو سەکۆدا دەستپێدەکات.

en: Forum navigation vocabulary
ku: وشەگەلی ڕێدۆزی سەکۆ
