Opigno forum (3.0.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: Forum
pt: Fórum

en: Forums
pt: Fóruns

en: Forum topic
pt: Tópico do fórum

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
pt: Um <em>tópico de forum</em> inicia um novo tópico de debate num fórum.

en: Forum navigation vocabulary
pt: Fórum vocabulário de navegação
