Opigno forum (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Forum
ca: Fòrum

en: Forums
ca: Fòrums

en: Forum topic
ca: Tema de debat

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ca: Un <em>tema de debat</em> comença un nou fil de discussió en un fòrum.

en: Forum navigation vocabulary
ca: Vocabulari de navegació de fòrum
