Opigno forum (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Forum
cs: Fórum

en: Forums
cs: Fórum

en: Forum topic
cs: Téma diskuse

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
cs: <em>Téma fóra</em> začíná nové diskusní vlákno uvnitř fóra.

en: Forum navigation vocabulary
cs: Slovník pro kategorizaci fóra
